maciek pojechał tropić pumę po województwie
ja sprawdziłem czy nie ma jej w mieście. nie było jej pod łóżkiem. w kuchni też nie. nie znalazłem bestii nawet w cyrku, który zawitał do miasta ...


a maciek znalazł coś takiego :):

http://heiligkreuz-perpedes.blogspot.com/